kontakt: tel: 32 255-40-71 | kom. 604-508-350 | e-mail: info@chemiaprzemyslowa.org.pl

Środki Czyszczące


brak zdjecia
  • Marisol AP - Czyściwo Ogólnego Stosowania

Marisol AP jest skoncentrowanym wysokowydajnym alkalicznym, myjąco-czyszczącym środkiem powierzchniowo czynnym na bazie bezpiecznej dla środowiska, którego opary nie zawierają szkodliwych związków aromatycznych.

Karta techniczna - pobierz
 

brak zdjecia
  • Marisol HD - Środek Myjąco-Czyszczący do Ciężkich Zabrudzeń

Marisol HD jest ciekłym związkiem zawierającym rozpuszczalniki ropopochodne, środki emulgujące oraz aktywne środki powierzchniowo-czynne. Produkt rozpuszcza m.in. „przepalone” osady tzw. nagary z powierzchni silników i jest doskonałym wysokowydajnym czyściwem służącym do usuwania ciężkich zabrudzeń i zanieczyszczeń z różnych urządzeń mechanicznych.

Karta techniczna - pobierz

 

 

brak zdjecia
  • Marisol OC - Środek do Usuwania Zanieczyszczeń Olejowych

Marisol OC jest alkalicznym preparatem w postaci ciekłej, zawierającym wysoce skuteczne środki powierzchniowo czynne do usuwania zanieczyszczeń olejowych.

Karta techniczna - pobierz

brak zdjecia
  • Marisol AC2 - Środek Myjący do Nagarów

Marisol AC2 jest aromatycznym środkiem (zawierajacym mniej niż 0,1% benzenu) rozpuszczającym zanieczyszczenia i złogi na urządzeniach np. wymienniki ciepła (chłodnice powietrza) i rekuperatory ciepła silników wysokoprężnych. Rozpuszcza też i usuwa zwęglone osady np. nagary.

Karta techniczna - pobierz

brak zdjecia
  • Marisol FC - Środek Czyszczący do Separatorów Paliw

Marisol FC jest wydajnym, płynnym koncentratem myjąco-czyszczącym o odczynie alkalicznym zawierającym inhibitory korozji. Przeznaczony m.in. do miejscowego, recyrkulacyjnego czyszczenia czasz i dysków separatorów paliwowych np. oleju napędowego.

Karta techniczna - pobierz

brak zdjecia
  • Marisol RW - Odrdzewiacz

Marisol RW jest ciekłym związkiem kwasowym. Kompozycja aktywnych środków powierzchniowo-czynnych (detergentów) wraz z kwasami szczawiowym i fosforowym jest bardzo efektywna w usuwaniu złogów i nalotów korozyjnych oraz osadów cementowowapiennych.

Karta techniczna - pobierz

brak zdjecia
  • Marisol EC - Środek Czyszczący do Urządzeń Elektrycznych

Marisol EC jest nisko aromatycznym rozpuszczalnikiem odtłuszczającym, nie korozyjnym o wysokim punkcie zapłonu i niską przewodnością elektryczną. Preparat nie zawiera trójchloroetanu III . Może być z powodzeniem stosowany do czyszczenia urządzeń elektrycznych : silników, generatorów , aparatury rozdzielczej , cewek itd . Marisol EC usuwa smary, tłuszcze i inne osady - również na bazie ropy naftowej.

Karta techniczna - pobierz