kontakt: tel: 32 255-40-71 | kom. 604-508-350 | e-mail: info@chemiaprzemyslowa.org.pl

Smary


  • Black Moly - Smar Wysokociśnieniowy

Black Moly jest przewidziany dla przemysłowych zastosowań wymagających nieniszczącego montażu i demontażu. Ten uniwersalny, wysokociśnieniowy i przeciwzakleszczeniowy środek smarny posiada wysoką zawartość dwusiarczku molibdenu. Jest szczególnie efektywny przy wysokich ciśnieniach przenosząc ogromne naciski na małych prędkościach i pracując w granicznych warunkach smarnych. Black Moly wytrzymuje ciśnienie do 33.000 bar.

Karta techniczna - pobierz
 

  • Blue Moly - Preparat Smarujący i Przeciwzakleszczeniowy

Blue Moly jest wyjątkowym preparatem smarującym i przeciwzakleszczeniowym dla uzyskania maksymalnej ochrony detali w szerokim zakresie zastosowań. Unikalna kombinacja dwusiarczku molibdenu i zawiesiny płatów czystego niklu w najwyższej klasy smarze zapewnia zarówno doskonałe smarowanie, jak i odporność na wysokie ciśnienie.

Karta techniczna - pobierz
 

  • Wysokotemperaturowy Smar do Łożysk

Wysokotemperaturowy Smar do Łożysk jest wyjątkową kombinacją specjalnie przygotowanych smarów i dodatków, które powodują długotrwałe, skuteczne smarowanie w temperaturach pomiedzy 260C i 538C. Zalecany jest dla łożysk kulkowych i wałeczkowych oraz tulejek zarówno otwartych jak i uszczelnianych.

Karta techniczna - pobierz