kontakt: tel: 32 255-40-71 | kom. 604-508-350 | e-mail: info@chemiaprzemyslowa.org.pl

NDT - Preparaty do Niedestrukcyjnego Testowania Powierzchni

 

  • NDT 1 - Preparat Czyszczący na Bazie Rozpuszczalnika

NDT 1 jest bezbarwnym, palnym preparatem na bazie rozpuszczalnika , używanym do czyszczenia powierzchni przed i po testowaniu oraz usuwania pozostałości penetrantu (NDT 2 ). Szczególnie zalecany do niedestrukcyjnego testowania powierzchni np. powierzchni spawanych, odlewów/odkuwek itp. wyrobów. Ta unikatowa kompozycja pozwala na skuteczne usuwania oleju, smaru i wielu innych zanieczyszczeń z różnego rodzaju podłoży.

Karta techniczna - pobierz
 

  • NDT 2 - Penetrant Czerwony

NDT 2 jest rozpuszczalnikowym , usuwalnym, (lub emulgującym) penetrantem kontrastującym o barwie czerwonej. Wykazuje nadzwyczajne właściwości penetrujące, które pozwalają na precyzyjną lokalizację pęknięć, skaz, nieciągłości i innych wad. Może być stosowany w całym spectrum przemysłowych aplikacji , gdzie wzrokowa inspekcja z zastosowaniem systemu penetrującego jest wymagana dla wykrycia np. pęknięć, ubytków i innych.

Karta techniczna - pobierz
 

  • NDT 3 - Developer Biały

NDT 3 – gotowa do użycia zawiesina białych cząstek wspomagacza w szybkoschnącym rozpuszczalniku. Tworzy nieprzezroczystą, białą powłokę, która zapewnia bardzo dobry kontrast dla wskazań produktu NDT2 . Specjalna formuła o niskiej zawartości siarki i halogenów, nie zawiera węglowodorów chlorowanych. Zapewnia maksymalną czułość poprzez działanie rozpuszczalnika na penetrant na uszkodzonej powierzchni.

Karta techniczna - pobierz